Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Vykupovanie kníh
Vykupovanie kníh

Ak ste z okresu Žilina a máte doma nepotrebné knihy, ozvite sa prosím na náš e-mail a zašlite nám zoznam kníh (meno autora, názov, rok vydania, vydavateľstvo), ktoré by ste chceli predať. Knihy ohodnotíme a zašleme Vám našu cenovú ponuku. Tiež k nám môžete knihy po predchádzajúcej dohode priniesť. V takomto prípade ich preberieme,  do dvoch dní ohodnotíme a po vzájomnej dohode Vám vyplatíme hotovosť. Nie je pravidlom, že vykúpime všetky knihy, ktoré nám ponúknete. Vykupujeme len knihy v dobrom stave, tzn. s nepoškodenou väzbou, nenavlhnuté, neroztrhané a pod.

Hľadáme knihy od autorov: Hana Zelinová, Claire M. Renzetti, William Wilkie Collins, Jim Collins, Jacqueline Wilson, Juliette Benzoni, Virginia Andrews, Christian Jacq, Maxim et Matkin, Paulo Coelho, Jerome David Salinger atď.

Tiež vykúpime knihy od autorov sci-fi a fantasy literatúry: Charles Grant, Larry Niven, Jerry Pournelle, Hevin J. Anderson, Malcolm Mc Laren, K. W. Jester, Clayton Emery, Terry Pratchett, Douglas Niles, Margaret Weis, Tracy Hickman a ďalších.

Ak hľadáte konkrétnu knihu, ktorá momentálne nie je dostupná v našom e-shope, napíšte nám. Je možné, že hľadaný titul máme, no práve čaká na spracovanie a zaradenie do internetového obchodu.

Knihy, ktoré súrne hľadáme

Rúfus, Milan: Štyri epištoly k ľuďom. 1. vyd. Tatran, 1970.

Kleň, Milan: Spory o Jozefa Tisu (Hľadanie pravdy). Vyd. Mária Kleňová, 2002.

Ferko, Vladimír: Zákon smotany. Vydavateľstvo spolku slovenských spisovateľov, 2000.

Čulen, Konštantín: Posledné posedenia. Matica slovenská, 2004.

Rúufus, Milan: Štyri epištoly k ľuďom. Tatran, 1970.Kleň, Milan: Spory o Jozefa Tisu (hľadanie pravdy). Vyd. Mária Kleňová, 2002.Ferko, Vladimír: Zákon smotany. Vydavateľstvo spolku slovenských spisovateľov, 2000.Čulen, Konštantín: Posledné posedenia. Matica slovenská, 2004.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk